Prodhojmm dhe riparojm shnegje freza te ndryshme

0 LEK

Kërkohet punë nga: Riparojm dhe prodhojm shnege freze 15 Shk 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Sektori
Bujqësi
Ju mirpresim
FB : REPART MEKANIK MERDANI
Riparojm dhe prodhojm shnege freze
0682391146
Leaflet
Në fillim