Kerkoj pune

0 LEK

Kërkohet punë nga: Oltjan 27 Maj 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Sektori
Bujqësi
Kerkoj pune si shofer zetori dhe makine
Patemta e klasit B
Jam i rregullt ne pune
0682782982
Leaflet
Në fillim