Ferme

Kërkohet punë nga: Timo 04 Dhj 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Komuna
Elbasan
Sektori
Bujqësi
Kerkojm puntor per Ferm
Pune Te ndryshme, ne Shtall, me Mjete bujqsore me mbjellje etj.
Pagesa sipas marrveshjes dhe prevojes
Me kushte te mira Banimi
‭00 38349446455‬
Leaflet
Në fillim