Publikuar: Mar 15 2022 06:36

Tiranë , Kërkohen Agjent/e Shitjesh !!

Publikuar: Mar 15 06:36
Shikime: 301
📍Jemi në kërkim të një Agjenti\e Shitjesh që dëshiron ti bashkohet misionit dhe vizionit tonë me eksperiencën dhe profesionalitetin e tij/saj në fushën e shitjes.

🔻Ajo që ne ju ofrojmë është:
- Kushte dhe benefite shumë të mira pune.
- Mundësi rritje dhe zhvillimi në karrierë.
- Seriozitet dhe korrektësi.

🔻Ajo që ne kërkojmë nga ju:
- Aftësi shumë të mira komunikuese me stafin, klientët dhe palët e treta.
- Përkushtim, seriozitet dhe efikasitet në proçesin e punës.
- Përmirësim të vazhdueshëm.

🔻Ajo që ju duhet të keni është:
- Eksperiencë në fushën e shitjes.
- Leje drejtimi të klasit B.
 
✔️Nëse mendoni se keni cilësitë e mësipërme dhe dëshirën e mirë për t’u bërë pjesë e ekipit tonë :
📧Dërgoni CV në 3bcosmetics.al@gmail.com ose kontaktoni 📞+35569 879 0570.
.........................................................................................
makina me qera motorra me qera hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 cadet apartament range rover mercedes benz citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje autobuz rav 4 toyota glk s class shpi toke laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA krah anglez te kundert ndrroj ndrrohet ndrrojm plus minus diferences s3 rs3 r15 r16 r16 r18 r19 r20 r21 r22 chip tuning centralin disqe audi motor 50cc 125cc 150cc 400cc 600cc 1000cc 1200cc 1600cc kasetofon navigator tiguan laptop vetura passat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO GIULIETTA SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA; FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione