Reklutues i jashtem.

Njoftimi i kompanisë Ofrohet punë nga: Hr Solution 22 Nën 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Reklutues i jashtem.

Kerkohet reklutues i jashtem per agjent Forex Anglisht dhe Italishte .

Te interesuarit per info te detajuar te kontaktojn ne  0692335628 ose ne adresen e

emailit hr.solutions2121@gmail.com
Hr Solution
0692335628
Leaflet
Në fillim