Operatore Gjermanishte

400 EUR

Njoftimi i kompanisë Ofrohet punë nga: Recruitment Sot 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Kerkohen 15 operatore te gjuhes gjermane
. Kontratë pune në përputhje me legjislacionin Shqiptar;
Pagë bazë+ bonuse ndër më të larta në treg! Disponibilitet pune Full-time dhe Part-time!
Rritjeje profesionale
Sherbime estetike Falas
Sherbime mjekesore Falas
Trajnime periodike;
Weekend I lire!
Më te mirët vijnë tek ne!
Te interesuarit te konaktojne:
☎️069 7091948
pr@ctagroups.com
Laprake,20m poshte Kupoles, Ngjitur me Procredit bank. laprake, tirane · Tirana, Albania
Recruitment
+355697091948
Leaflet
Në fillim