KERKOJME AGJENT SHITJEJE NE TERREN

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Ofrohet punë nga: CRICKET LIGHTERS ALBANIA 08 Shk 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Ofrohet pune si Agjent Shitjeje ne Terren.
Aplikanti duhet qe:
a) Minimalisht te kete mbaruar arsimin e mesem.
b) Te kete aftesi shume te mira komunikuese dhe marketingu (te dije te ofroje dhe te shesi nje produkt)
c) Te jete i pergjegjshem dhe i perpikte.
d) Mosha (mbi 22 vjec)

Personi qe do te punesohet do te kete nje shoqerues shofer me vete me te cilin do levize ne dy drejtime:
1 here ne jave ne Jugun e Shqiperise
1 here ne jave ne Veriun e Shqiperise
dhe 1 here ne jave ne Tirane.

Pra puna e ofruar eshte 3 dite ne jave (maksimumi 4).
Pagesa: 20'000 leke te reja
Nqs i punesuari arrin vleren e xhiros mbi 50'000 leke (te reja) ne diten e punes ofrohen Bonuse shume te kenaqshme!

KONTAKTONI NE NUMRIN E TELEFONIT:
+355685484892

CRICKET LIGHTERS ALBANIA
+355685484892

WhatsApp:
+355685484892
Leaflet
Në fillim