Publikuar: Mar 22 2023 02:34

Century 21 Impact po Rekruton Konsulent/e Imobiliar/e

Publikuar: Mar 22 02:34
Shikime: 324
Century 21 Impact kërkon të fuqizojë ekipin me kolegë të rinj dhe energjikë në pozicionin konsulent/e imobiliar/e.

TEK NE DO TE GJENI:
• Orare fleksibël
• Bashkëpunim me një staf mikpritës dhe dinamik
• Ambient pune komod, motivues dhe sfidues
• Promotion dhe Bonuse në bazë të performancës
• Trajnime të vazhdueshme

KRITERET E APLIKIMIT:
▪ Arsim i lartë, Mosha mbi 23 vjec
▪ Angazhim Full Time
▪ Eksperiencë e mëparshme në shitje përbën avantazh.
▪ Korrektësi dhe përkushtim
▪ Aftësi të mira komunikuese
▪ Fryma e bashkëpunimit
▪ Pozitiviteti

Përfitoni nga eksperienca e 50 viteve në fushën e imobiliarëve të grupit tonë CENTURY 21, një kompanie globale me programe certifikuese trajnimi.

Ndërto një karrierë në një prej profesioneve më të paguara të momentit, Real Estate!

Kandidatët e interesuar mund të dërgojnë CV e tyre në email-in:
📩 [email protected]
WhatsApp: +355686039100
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
324

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione