BËHU DHE TI PJESË E Λ B C H O M Ξ REAL ESTATE

0 LEK

Ofrohet punë nga: ABC HOME 16 Sht 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Λ B C H O M Ξ është në kërkim të kandidatëve për pozicionin e Agjent/ Ekspert Imobiliar.
Aplikanti/ja duhet të zotërojë cilësitë e mëposhtme:

1- Përkushtim maksimal dhe aftësi përshtatjeje me klientët.
2- Aftësi të shkëlqyera komunikimi dhe shitjeje. Përbën avantazh eksperienca e mëparshme në shitje.
3- Preferohen me arsim të lartë.
4- Të kenë njohuri të mira të programeve bazë kompjuterike, si dhe internetit.

Dërgoni CV-në tuaj në adresën info@abchome.al
Leaflet
Në fillim