Publikuar: Shk 17 2023 02:11

AGJENTE FOREX DERI NE 1000 EURO BAZA.

EUR

Publikuar: Shk 17 02:11
Shikime: 405
WEBCALL po puneson agjente apertura ne gjuhen italiane dhe anglisht.
○ Baza deri ne 1000 euro neto.
○ Bonuse deri ne 100 euro per FTD.

Ofrohet LIVE super cilesor me 10% konvertim ne FTD ne dite .

Bonuset me te larta ne treg .
Kerkohet Minimumi 3 muaj eksperience ne forex.

Kontakt ne WP 0683518227.
ADRESA XHAMLLIK
TIRANE
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
405

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione