Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 27 2023 02:15

💡 Behu pjese e Ekipit Blue City Propreties!!

Publikuar: Sht 27 02:15
Shikime: 2
🏡Kompania Blue City Propreties, e cila operon ne tregun e pasurive te paluajtshme kerkon konsulent/e Imobiliar/e.


Cfare ofrojme ne?
📌Perqindje te larta komisioni.
📌Bonuse
📌Marketing
📌Liri financiare
📌Orar fleksibel
📌Zhvillim ne karriere

Aftesite e kerkuara per aplikantin/en:
✅ Aftesi te mira komunikimi .
✅Te jete energjik/e dhe ambicioz.
✅Te kete njohuri baze kompjuterike.

Per te aplikuar ju lutem dergoni CV ne email ose kontaktoni ne numrin e meposhtem:
📨 [email protected]
📲+355 69 938 5020
Përshkrimi i linkut

BlueCity Properties

Shitblerje pasurish te paluajtshme
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Grigor Durrsaku Tregoje në hartë

0683944000

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione