MUNDESI PUNESIMI NGA SHTEPIA

0 LEK

Kërkohet punë nga: Lumturi 19 Nën 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
🔺️ MUNDËSI PUNËSIMI❗
Të gjithë pavarësisht profesionit duan të gjejnë një mënyrë për të shtuar të ardhurat e tyre. Jeni mësuese? Mjeke? Kuzhinjere? Apo çfarëdo lloj profesioni,kjo nuk ka aspak rëndësi. Tani është koha e network marketing(shitje online). Si në 28 shtete ashtu dhe në Shqipëri kompania jonë Gjermane hap dyert për këdo që dëshiron të punësohet. 🇩🇪
▪︎Te fitojë të ardhura
▪︎Të ketë një punë të dytë nga shtëpia,pa rrisk falimentimi.
▪︎Bonuse
▪︎Udhëtime etj.
Të interesuarit të na shkruajnë në whatsapp +355 68 330 8277 për një informacion të detajuar
Leaflet
Në fillim