Published: Korr 14 2018 12:28

Mundesi e arte punesimi prane Re/MAX Advantage

Published: Korr 14 12:28
Views: 3
Mundesi e arte punesimi prane Re/MAX Advantage

Nëse ke komunikim shumë të mirë.
Nëse ke eksperiencë me shitjet, marketingun.
sherbim klientesh (jo vetëm drejtor/e banke por dhe recepsionist/e apo barist/kamarier/e, operator/e call center apo shitës/e në dyqan).
Mos hezito te aplikosh!

Kriteret e perzgjedhjes:

Të ketë përfunduar arsimin e lartë.
Të dijë gjuhë të huaj.
Të dijë të përdorë programet bazë të kompjuterit.
Mosha e kandidateve preferohet të jetë mbi 25vjeç.
Energjik/e dhe ambicioz/e.

Perfitimet e kanditatit:

Kushte te shkelqyera pune.
Ambjent pozitiv dhe energjik.
Mundesi fitimi nga 1000-2000 euro/muaj mjafton qe individi te kete deshire.
Karriere e sigurt dhe e gjate.
Orare fleksibel.

Apliko tani duke dërguar me email CV-në tënde tek

[email protected]

Adresat e zyrave:
RE/MAX Advantage 1
Shallvaret, përballë me Taiwan (pranë Union Bank)
Tel. 0694004123

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
3

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information