Publikuar: Nën 04 2022 06:30

Kerkojme Konsulente Imobiliare

Publikuar: Nën 04 06:30
Shikime: 2
Dëshironi një histori karriere të suksseshme në Real Estate? Një punë energjike, e pavarur, që të rrit çdo ditë profesionalisht. Një punë në të cilën mund të bësh para aq sa do ti. Wilson Real Estate ju mirepret.

Behu pjese e skudraes sone :
Ofrojme page baze , siguracine dhe % shitjeje.
1.Kandidatet preferohen me eksperience te meparshme pune ne Real Estate.
2.Te kene mbaruar arsimin e larte .
3.Te jene Energjike dhe ambicioze
4. Te kene Aftesi te mira komunikimi dhe prezantimi.
Dergoni Cv tuaj ne email ose na kontaktoni ne Whatsapp.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione