Kerkohen agjente

0 LEK

Kërkohet punë nga: Century 21 Info Prona 02 Gush 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
📌Ne menyre qe te bashkoheni me skuadren tone ju duhet:
Aftesi te mira komunikimi, negocimi dhe aftesi organizative
Arsim I Larte
Gjuhe e huaj
Një mendësi bashkëpunuese dhe krijuese - idetë tuaja janë të rëndësishme dhe të gjitha ekipet tona punojnë së bashku drejt qëllimit përfundimtar!
📩Dergoni CV tuaj ne email !
📞Cel: 0694050068
Century 21 Info Prona
0694050068


WhatsApp:
0694050055
Leaflet
Në fillim