Publikuar: Mar 12 2021 10:08

Ofroj punë part-time si EKONOMIST. (punëmarrës - employee)

Publikuar: Mar 12 10:08
Shikime: 28
Ofroj shërbime Ekonomike/Financiare në ndihmë të biznesit tuaj

1. Hedhja e faturave të blerjes dhe shitjes në sistemin operativ si dhe shlyerja e detyrimeve përkatëse.
2. Përgatitja dhe deklarimi i formularit (FDP-se) te TVSH-se.
3. Regjistrimi i fletëve doganore për produktet e lëndës së parë të importuara.
4. Rivlersimi i të gjithë çmimeve të produkteve për tu shitur.
5. Llogaritje e amortizimit për të gjitha paisjet e prodhimit.
6. Përpunimi i dokumentacionit për përllogaritjen e Tatimit mbi Fitimin.
7. Përgatitja e listëpagesave, shlyerja e detyrimeve ndaj punëtorëve.
8. Planifikimi dhe ekzekutimi i ofertave të ndryshme për klientët.
9. Çelja e artikujve të rinjë, vendosja e çmimeve.
10. Përgatitja dhe deklarimi i Librave të Blerjeve dhe të Shitjeve.
11. Përgatitja e Pasqyrave Financiare mujore dhe vjetore dhe deklarimi (bilanci vjetor).

Email: [email protected]
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
28
+355686737277

Adresa:

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione