Publikuar: Maj 16 2022 12:47

Ofrohet pozicion pune Jurist

Publikuar: Maj 16 12:47
Shikime: 88
Zyra ligjore "VISION Consulting" e cila ka ne fokus te saj sherbimet ligjore ceshtje civile, me nje portofol klientesh kryesisht nderkombetar,
e profilizuar ndaj asistences se biznesit ofron pozicion pune full-time per individe te interesuar.

Pozicioni do te angazhoje kandidatin ne pune te mirefillte ligjore duke i dhene mundesine te preke nga afer cdo aspekt te punes se nje juristi qe nga konsulenca ligjore e deri tek procesi gjyqesor.

Shperblimi konsiston ne page fikse + perqindje. Orari 8 ore/dite.

Kriteret:

- individe energjike, te gatshem per te mesuar
- njohuri profesionale e gjuhes Angleze e folur dhe e shkruar ne nivel C1, njohuri baze te gjuhes Italiane per komunikim verbal - kriteri kryesor!
- korrektesi dhe pergjegjshmeri absolute
- aftesi te mira ne komunikim
- ambicie profesionale
- mesatare mbi 8
- eksperience pune mbi 4 vite
- mosha mbi 26
- licence per ushtrimin e profesionit te avokatit perben perparesi por nuk eshte kriter perjashtues

Adresa e vendit te punes: Rruga Brigada VIII, Tirane

Te interesuarit te dergojne CV e tyre ne adresen e emailit info@visionconsultingalbania.com
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione