Kerkoj pune shofer B+C+D ☎️ flm

0 EUR

Kërkohet punë nga: korrekt 14 Qer 07:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
pershendetje un jam klodi 33 vjec Arsim te mesem familjar kunder pieve alkolike serjoz dhe korrekt shum i kujdesshem dhe i rregullt sa i perket mirmbajtjes se mjetit i komonikushem fals gjuhen italjane shum mire dhe kam makinen time personale per udhtim ne vendin e punes kerkoj te punsohem si shofer Autobuzi -Minibuz personeli-Ambulance - personal -Kamjoncine -Kamjon- me shum se 15 vjet eksperjenc ( B-C-D-cap-karta-Dixhitale) deshiroj te punoj me njerz te mir
e korrekt - Tel 0692662175 flm
korrekt
0692662175
Leaflet
Në fillim