Vibrator OKAZION!

35 000 LEK

Shitet nga: DONI 20 Nën 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Të tjera
Shitet Vibrator ne gjendje shume te mire pune. Pothuajse i ri. Shitet per arsye mosperdorimi. Eshte blere 600.000 leke dhe shitet 350.000 leke.

Tel 069 323 6976
Leaflet
Në fillim