Tenda me qera karrige dhe tavolina per dasma

Shitet nga: Abc Dje 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Pershendetje, ofrojme tenda me qera tavolina karrige stola dhe kuzhinier per dasma, fejesa, panaire dhe per organizime te ndryshme, me cmimet me te lira..
Çadrat posedojne ndriqimin perkates per ne mbremje,
Gjithashtu bejme transportin dhe montimin e tyre.
per hollesi te tjera jeni te mirepritur te na kontaktoni ne nr
0682290127
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim