Shitet Vibrator OKAZION!

Shitet nga: DONI 12 Nën 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Shitet Vibrator OKAZION!

Shitet Vibrator ne gjendje shume te mire pune. Pothuajse i ri. Shitet per arsye mosperdorimi. Eshte blere 350 euro dhe shitet 150 euro.

Tel 069 323 6976
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim