Shitet Vibrator OKAZION!

Shitet nga: DONI 12 Nën 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Shitet Vibrator ne gjendje shume te mire pune. Pothuajse i ri. Shitet per arsye mosperdorimi. Eshte blere 600.000 leke dhe shitet 350.000 leke.

Tel 069 323 6976
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim