Shitet salle lojrash PS4

Shitet nga: Deni 09 Dhj 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
--Shitet salle lojrash PS3 PS4
--Salla ka 9 playstation
--Salla ka 8Tv 40",ka gjithashtu nje Ps qendror dhe bokse.
--Kopiuterat shoqerohen dhe me lojra.
--Playstationat jane te paisur me leva.
--Salla ka dhe kolltuqe sic jane te shfaqura ne foto. -----Kolltuqet jane ne gjendje shume te mire

CMIMI➡️430000!!!!!!↘️ LEKË
Leaflet
Në fillim