Publikuar: Qer 23 2022 09:54

Peshore Elektronike Aclas

Publikuar: Qer 23 09:54
Shikime: 315
Peshore elektronike ACLAS me printim ETIKETE , Permbledhes. Lidhje automatike me kompjuterin dhe programin tuaj menaxherjal. Printim me barkod dhe QRCODE (ose te dy njekohesisht). Peshore per sektore te ndryshem si fruta-perime, bulmet, mish, peshku (me varje nga siper) etj. Cilesi, garanci dhe suport i garantuar.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
315
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione