Makin qepse me korend

Shitet nga: Makin qepese 12 Nën 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR   150 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Makine qepese me korend prodhim italian ne gjendje shum te mir .profesjonale por esht dhe praktike se ka dhe valixhen e vet qe mund ta cmontosh dhe ta vesh ku te duash
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim