Krevate terapie

Shitet nga: erion 16 Nën 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 490 EUR   2 200 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Shiten 3 krevate terapie Nuga Best model NM 5000,se bashku me rripat e dobësimit dhe kataloget përkatës. Nëse blihen të 3 ka çmim të diskutueshëm. Çmimi real në treg është 2900€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim