Krevat ortopedik elektrik per pacient+Dyshek Falas

82 000 LEK

Shitet nga: Danier 05 Nën 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Krevat ortopedik elektrik per pacient

E re, në kushte shumë të mira, e përdorur vetëm 2 muaj. (Brenda garancisë 1 vjeçare).
Krevati ortopedik i pacientit i ka të gjitha funksionet elektrike, në ulje, ngritje, përthyerje dhe përshtatje sipas nevojës dhe dëshirës.

I ardhur nga Greqia.

Të dhënat e krevatit:
- Përmasat e jashtme (LxW) 218 ​​χ 92 cm
- Dimensionet e Brendshme (LxW) 200 χ 90 cm
- Ngritës elektrik i pasëm
- Ngritja, përthyerja elektrike e pjesës së gjunjëve
- Lartësia e krevatit e lëvizshme nga 35 - 75cm (elektrik)
- Ngarkesa e peshës së pacientit (Max) 200kg
- Ngjyra e bardhë
- Me shtresa plastike të shtratit në ngjyrën e drurit
- Me shina dhe rrota
- Me funksionin Trendelenburg & Anti-Trendeleburg
- Me mbajtëse serumi I.V.
- Me kornizë druri tek koka dhe këmba e krevatit
- Binarët e palosshëm
- Korniza e palosshme

Çmimi i krevatit 82,000 lek
(cmimi real i blerjes -130,000 lek)

Disponojmë gjithashtu Dyshek Anti - Dekubitus me ajër dhe Aspirator.

Shitet për arsye mospërdorimi.

Kontakt: +355696227714
Leaflet
Në fillim