FRIGORIFERA NGRIRES

Shitet nga: ALBANIA Dje 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

95 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
FRIGORIFER NGRIRES REKLAMUES KOLLON DHE ARKE TE DYJA 95 MIJE LEK TE REJA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim