Cilindër Hekuri

Shitet nga: Arnold Rusi Dje 05:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Të tjera
Shitet cilindër perthyes hekuri.
Te perdorura,me cmim te arsyeshem dhe te dikutueshëm.Te interesuarit te kontaktojne ne nr,e cel
Arnold Rusi
0694840604
Leaflet
Në fillim