Cilindër Hekuri

Shitet nga: Arnold Rusi 15 Nën 05:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Shitet cilindër perthyes hekuri.
Te perdorura,me cmim te arsyeshem dhe te dikutueshëm.Te interesuarit te kontaktojne ne nr,e cel
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim