ARREDO DUE

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: ARREDO-DUE 02 Dhj 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Të tjera
ARREDO-DUE , prej vitit 2002 ne tregun e paisjeve industriale profesionale per bare, restorante, pasticeri, piceri, furra buke, supermarkete dhe aksesore te ndryshem.
- Pergjigjemi ne kohe rekord me garanci dhe suport teknik.
- Konsulence dhe projektim arkitekture per ambjentet tuaja.
- Cmimet me te mira ne treg.

Kontakt 0672012232 .
Adresa: Tirane, Casa Italia Kati 3
ARREDO-DUE
0672012232
Leaflet
Në fillim