Rreklam dopio ekran led me programator profesional

Shitet nga: turi 11 Nën 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Të tjera
Eshte me gjendje pune mund te perdoret per cdo lloj rreklame led icons 170cm me 90 dhe mund te ndrrohet kjo perdoret per largesi dhe jashte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim