EUROFRIGO

0 LEK

Shitet nga: Eurotop 30 Pri 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Prodhimet
Të tjera
Arredojme supermarkete,restorante,kuzhina,pasticeri etj.Shesim frigorifere te ndryshem,dhoma frigoriferike madhesi te ndryshme,si dhe cdo paisje qe ju duhet per biznesin tuaj.
Çdo paisje eshte e importuar nga italia.
Ofrojme asistence ne cdo kohe si dhe garanci per cdo produktet te blere tek ne.
SUPER ÇMIME.
Leaflet
Në fillim