Salle Play Station 3&4

3 500 EUR

Shitet nga: Anest 19 Sht 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Mat
Prodhimet
Të tjera
Shiten 2cope Play station 3sh dhe 3cope play station 4 te kompletuar me nga 9 pulta (18 gjithsei) , me Tv PHILIPS 42Polsh ,5krevate te vecante dhe 3pupa , + kompjuteri qendror profesional me program "Cafe Ti + bokse muzike . Disponojne lojra si " Fifa 2013 , Pes 2013, Fifa 2015 , Fifa 2016 , Fifa 2017 , Fifa 2018 , Pes 2018 . Basketbool 2018 , Fortnite , Hitman , Metro 2033 , War thunder , Cities Skylinew , Call of duty ghots , call of duty 2 , call of duty 3 , Gta 5 , Blur , Assassins , Need for speed , Driver etj . 3500Euro . i pa diskutueshem
Leaflet
Në fillim