Pajisje elektrike,Salvavita,Kuadro

Shitet nga: Edi Dje 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kavajë
Prodhimet : Të tjera
Pajisje elektrike te ndryshme si Salvavita, kuadro elektrik te montuara ne kaseta te vogla dhe panele te medha, te ardhur nga Italia
Me marrveshje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim