Tavoline inox 18/10 200x100x87cm fl u shite

38 000 LEK

Shitet nga: besa 12 Sht 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Komuna
Elbasan
Prodhimet
Të tjera
tovoline inox 18/10 me permasa 200x100x87.ploteson kushtet higjenike per biznese ne fushen ;piceri,furre buke byrektore restorante etj.cmimi 38000 te reja.eshte punim i rende,dhe me rafte ne mes.
Leaflet
Në fillim