Furra pica okazion

1 500 EUR

Shitet nga: Kristo 03 Maj 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Komuna
Elbasan
Prodhimet
Të tjera
Furra kapaciteti 16 pica
Furra profesionale me 2 kate
lehtesisht e perdorshme ne ambjent dhe ne fukset e punes.kjo furre ka kapacitet per 100 pica ne ore
Leaflet
Në fillim