Frigorifer vitrin

Shitet nga: Spiro 12 Qer 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Komuna
Elbasan
Prodhimet
Të tjera
Frigoriferi Vitrin Banak e perdorur shume pak per market ne gjendje shume te mire motorrike estetike. Gjatesi 3m e 50 cm dhe gjeresi 1m e 30cm.
Kontaktoni ne TEL.SMS.apo Whatsapp

NR : 0676905570
0697814501

Leaflet
Në fillim