Tavolina per qender interneti

0 LEK

Shitet nga: Henri 11 Pri 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Prodhimet
Të tjera
Shiten tavolina per qender interneti teke dhe dopio si ne foto. 4000 lek teke dhe dhe 8000 lek dopio
per me shume informacion kontaktoni ne numrin me siper
Leaflet
Në fillim