Banake akullore profesional

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Meshkurti sh.p.k 15 Dhj 13:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Durrës
Prodhimet
Të tjera
Vetrina akullore profesionale per ekspozimin dhe mbajtjen e akullores artizanale.
Meshkurti ofron nje shumllojshmeri vetrinash nga ato me numer te vogel vasketash per bare restorante dhe dyqane te vogla deri tek banaket profesional per pasticeri dhe gelateri.

Pajisjet ofrohen me 1 vit garanci


Meshkurti sh.p.k
Pajisje profesionale per Bare,Restorante,Fast Food,Piceri,Pasticeri,Akullore,Supermarkete
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Autostrada Tiranë - Durrës km 27 S. Z Xhafzotaj Rrashbull 2021 Durrës , Albania Tregoje në hartë
+355666000686
https://www.meshkurti.com
Meshkurti sh.p.k
+355696000686
Meshkurti sh.p.k
OFERTE Kase pagese marketi 100 000 LEK
Pajisje profesionale per fast food 0 LEK
Kaldaja me pelet 0 LEK
Pajisje per piceri 0 LEK
Në fillim