Makineri kokoshkash

300 EUR

Shitet nga: Ilia kule 29 Mar 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Berat
Prodhimet
Të tjera
Shitet makineri kokoshkash ne gjendje shum te mire si nga jashte ashtu dhe nga brenda , cmimi shum i arsyeshem . Te gjithe te interesuarit te kontaktojn ne nr e telefonit 0695822259.
Ilia kule
0695822258
Leaflet
Në fillim