Publikuar: Maj 28 2023 03:49

Freze Krahatore(Gear Hobbing Machine)

EUR

Publikuar: Maj 28 03:49
Shikime: 34
Freze Krahatore sherben per prodhimin e Ingranazheve me dhembe me kende te drejt dhe me kende te pjerret
Specifikat: Gjeresia e siperqafes e punimit te nje detali arrin deri 800mm
Moduli varion nga 0.9mm - 10 mm eshte e kompletuar me.te gjitha ingranazhet
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
34
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione