Publikuar: Nën 12 2015 04:23

Paisje per zyra\qende interneti\ call center!

EUR

Publikuar: Nën 12 04:23
Shikime: 22
Shes paisje per zyra,qende interneti, call center!
1)- 20 kompjutera te kompletuar gati per pune(njesi qendrore,monitor,mouse,tastier,kufje)
2)- 20 postazione per vendosjen e kompjuterave
3)- 20 karrige
4)- 2 SWITCH 8 dhe 16 porta
5)- 1 server VICI-DIAL(call center suite) i konfiguruar dhe gati per pune
6)- scrivani
7)- inverter

Pisjet shiten te gjitha bashke ose vec e vec
cmimi 9500 euro i diskutushem

kontakt
email: blerjeonline12@gmail.com
celular : 0694816183 & 0693652067
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
22
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694816183

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione