Publikuar: Maj 17 2018 04:54

Shitet Cutter 63cm Roland GS-24

EUR

Publikuar: Maj 17 04:54
Shikime: 86
Cutter Roland japonez, ideal per cdo lloj prerje ne adeziv,ka mundesine e prerjes 10-63 cm.Eshte blerei ri ne Athine dhe eshte perdorur vetem 6muaj.Cmimi 1500euro (i blere 2350euro).Kontakt: 0696221093
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
86
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696221093

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione