Publikuar: Nën 12 2015 05:48

Tavolinë zyre

Publikuar: Nën 12 05:48
Shikime: 20
Shitet tavolinë zyre ngjyrë vengé e kompletuar me raftet e veta, tavolina është pothuajse e pa përdorur dhe e re ka kushtuar 48000 lek të reja.

Çmimi 20000 lek të reja, pak i diskutueshëm...
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
20
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0686436666

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione