Tavoline zyre karrike e madhe per zyre dollap

190 000 LEK

Shitet nga: kelvin 06 Sht 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Për zyrë
tavoline zyre me dru suedez e paperdorur 75 000 leke
karrike moderne per tavoline zyre 25 000 leke
dollap +tavoline faxi dhe telefoni 25 000 +10 000 leke
tavoline xhami 20 000 leke
kolltuk zyre 17 000 leke
Leaflet
Në fillim