Publikuar: Nën 12 2015 05:11

Tavolina druri dhe Karrike per zyra

Publikuar: Nën 12 05:11
Shikime: 76
Disponoj 3 tavolina druri origjinal per zyre ngjyre kafe. Tavolinat kane forme ovale dhe kane sip. afersisht 3*3 m.
Cmimi i nje tavoline eshte 300 euro copa.
Gjithashtu disponoj 5 karrike rrotulluese moderne ngjyre te bezhe.
Cmimi i nje karrike eshte 100 euro copa.

Objektet mund te shiten si vec e vec ashtu dhe te gjitha bashk.
Normalisht nese blihen te gjitha bashk cmimi total eshte i diskuteshem.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
76
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692207380

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione