Publikuar: Mar 27 2016 10:49

MOBILJE ZYRE

EUR

Publikuar: Mar 27 10:49
Shikime: 36
Shiten mobilje zyre , mobiljet jan shume pak te perdorura dhe jane standarte shum te mire te bera prej druri shum cilesor , jan te bera me porosi per zyre ne korrik 2015 , mobiljet jane te mirmbajtura dhe pa asnje te gervishur ,
•tavolin e madhe prej druri dhe me xham siper per mbajten e pc etj
• tavolin e vogel + kolltuk 2sh + 2 karrike per mir pritje ne zyre
• majtese rrobash muri e madhe dhe e bollsheme
• 2 sirtare qe mbyllen me thithje
• dollap per mbajtjen e librave dosje etj
Shiten per arsye mos perdorimi per shkak qe personi qe i ka eshte ngritur ne detyre
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
36
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0684444428

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione