Publikuar: Maj 11 2016 11:57

Mobilje per recepsion

LEK

Publikuar: Maj 11 11:57
Shikime: 17
Shitet mobilje e pershtatshme per recepsion. Mobilja eshte ne gjendje shume te mire dhe ka 3 poste pune me forme te harkuar. Secili post pune eshte 1.8 ml dhe total mobilja eshte 5.4 ml.Cel. : 0692069948
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
17
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692069948

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione