Publikuar: Nën 12 2015 01:43

Fotokopje, printer dhe skaner, bardhe e zi dhe m..

Publikuar: Nën 12 01:43
Shikime: 26
Shiten fotokopje qe sherbejne si per printime, fotokopje por edhe per skanime, bardhe e zi dhe me ngjyra. Ne gjendje shume te mire pune. Shiten per asye mbyllje aktiviteti. Çmim shume i arsyeshem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
26
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0697211116

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione